Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ministras L. Linkevičius susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi

Sukurta 2020.11.10 / Atnaujinta 2020.11.10 16:06
   Ministras L. Linkevičius susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi
   Ministras L. Linkevičius susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi
   Ministras L. Linkevičius susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi

   Lapkričio 10 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi Diego Ungaro. Susitikimo metu buvo pasidžiaugta gerais dvišaliais santykiais. L. Linkevičius akcentavo dvišalio ekonominio bendradarbiavimo potencialą, ypač tokiose srityse, kaip informacinių technologijų ir komunikacijų (ICT), gyvybės mokslų bei finansinių technologijų. Sutarta dėl poreikio toliau stiprinti kultūrinį bendradarbiavimą.

   Ministras padėkojo už Italijos indėlį, stiprinant Lietuvos ir viso regiono saugumą. Jis atkreipė dėmesį į abiejų šalių bendradarbiavimo svarbą, kovojant su hibridinėmis ir kibernetinėmis grėsmėmis.

   Italijos ambasadorius domėjosi Lietuvos pozicija dėl situacijos Baltarusijoje ir transatlantinių santykių perspektyvos.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Lietuva solidarizuojasi su migracijos spaudimą patiriančia Italija, todėl priėmė sprendimą į Lietuvą savanoriškai perkelti dar 10 asmenų, kuriems reikalinga tarptautinė pagalba.

    

   Daugiašaliai santykiai »
   image00006.jpeg

   Gegužės 11-12 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su oficialiu vizitu lankosi Italijoje. Susitikimo su Italijos kolega Luigi Di Maio metu buvo aptarti dvišaliai santykiai, saugumo situacija regione, santykiai su Rusija ir Kinija, situacija Baltarusijoje, Ukrainoje ir Pietų Kaukaze, Rytų partnerystės iniciatyva, ES plėtra ir kova su pandemija.

   Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »

   Gegužės 11-12 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su oficialiu vizitu lankysis Italijoje. Susitikimo su Italijos kolega Luigi Di Maio metu ketinama aptarti dvišalius santykius, saugumo situaciją regione, svarbiausius Europos Sąjungos (ES) ir NATO darbotvarkės klausimus, santykius su Rusija ir Kinija, situaciją Baltarusijoje ir Ukrainoje, Rytų partnerystės iniciatyvą.

   Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
   M. Cocciolito ir ambasadorius R. Šlepavičius.jpg

   Italijoje darbą pradeda Lietuvos garbės konsulas Teramo mieste Maurizio Cocciolito. Jo vadovaujamo garbės konsulato apygarda apims Italijos Abrucų regioną.

   Atstovybių naujienos »

   Rugsėjo 14 dieną Estija, Graikija, Italija, Latvija, Lenkija ir Lietuva Tarptautinės atominės energijos agentūros (TATENA) generaliniam direktoriui ir Branduolinės saugos konvencijos (BSK) šalims išplatino bendrą pareiškimą dėl Baltarusijos atominės elektrinės.

   Daugiašaliai santykiai »

   Lietuvos mokslininkai, dėstytojai, ekspertai, kultūros asmenybės ir veikėjai, kurie ketina priimti kvietimus praleisti tam tikrą laikotarpį Italijos universitetuose ar kultūros įstaigose studijų ar mokslinių tyrimų tikslais, per Italijos kultūros institutą Vilniuje gali kreiptis į Italijos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministeriją paramos tiek kultūrinių, tiek mokslinių misijų finansavimui.

   Dvišaliai santykiai »