Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
gl2.jpg

Lapkričio 28 dieną, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Berlyne su Vokietijos federaline užsienio reikalų ministre Annalena Baerbock atidarė Berlyno užsienio politikos forumą (ang. „Berlin Foreign Policy Forum 2023“).

 

„Vokietijos sprendimas nuolat dislokuoti Lietuvoje sunkiąją brigadą yra tikras Zeitenwende simbolis, vertas pagarbos ir padėkos“, – pažymėjo Lietuvos diplomatijos vadovas.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
2.jpg

Lietuvos ambasados konsuliniai pareigūnai lapkričio 26-27 d. darbavosi Diuseldorfe, kur vyko ketvirtoji, jau paskutinė šiemet ambasados konsulinė misija. Misijos metu Lietuvos piliečiams buvo suteikta virš 150 konsulinių paslaugų. Dėkojame už turėtą galimybę susitikti su Diuseldorfo lietuviais!

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vokietijoje »
Diuseldorfas.png

Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijoje 2023 m. lapkričio 26 -27 d. rengia konsulinę misiją Diuseldorfe. Kviečiame registruotis!

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vokietijoje »
Štutgartas - skydelis.png

Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijoje 2023 m. rugsėjo 24-25 d. rengia konsulinę misiją Štutgarte.

Lietuvos Respublikos konsuliniai pareigūnai priims šiuos Lietuvos Respublikos piliečių dokumentus:

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vokietijoje »
Thüringer Landtag Ausstellung Gimbutas 19.04.2023 1a.jpg
2023 m. balandžio 19 d. Tiuringijos Landtage atidaryta paroda apie žymios archeologės Marijos Gimbutienės gyvenimą ir pasiekimus.
Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
Frankfurtas - skydelis konsuline misija.jpg

Konsulinės misijos metu bus aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę ir registracijos patvirtinimą gavę asmenys. >>

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vokietijoje »
gerosios valios.jpg

VšĮ „Geros valios fondas“ kviečia teikti paraiškas gauti vienkartinio mokėjimo kompensaciją už totalitarinių režimų okupacijos metu Lietuvoje nusavintą privačių asmenų nekilnojamąjį turtą kriterijus atitinkantiems Holokaustą išgyvenusiems asmenims ir jų įpėdiniams. 

Lietuviai Vokietijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Miunchenas.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijoje 2023 m. kovo 5 - 6 d. rengia konsulinę misiją Miunchene.

Konsulinės misijos metu bus aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę ir registracijos patvirtinimą gavę asmenys. Registracija į priėmimą vyksta elektroninės registracijos sistemoje iki 2023 m. vasario 28 dienos. Konsulinių misijų metu konsulinių paslaugų mokestis didinamas 50 proc. (konsulinio mokesčio dydžiai skelbiami čia). 

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vokietijoje »

2023 m. II ketvirtį Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijoje planuoja surengti konsulinę misiją Frankfurte prie Maino, III ketvirtį – Štutgarte ir IV ketvirtį – Diuseldorfe.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vokietijoje »
bėgimas.jpg

2023 m. sausio 7 d., šeštadienį, 11:00 val.  Berlyne vyks XXXI tradicinis  tarptautinis pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtas pagerbti 1991 metais žuvusius už Lietuvos Laisvę. Šio bėgimo metu kviečiame solidarizuotis su Ukrainos gynėjais, kovojančiais už Ukrainos Laisvę. 

Prisijunkite prie pagarbos bėgimo – kviečiame visus, kam brangi Laisvė. 

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Lietuviai Vokietijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Tw.jpg

Gruodžio 5-7 dienomis vyko užsienio reikalų viceministro Egidijaus Meilūno vizitas Vokietijoje, kurio metu aptartos galimybės gilinti dvišalius santykius ir pristatyta Lietuvos patirtis įveikiant autoritarinių režimų taikomą ekonominę prievartą.

Susitikimuose su Vokietijos Užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretoriumi Tobias Lindneriu bei Kanclerio tarnybos Užsienio ir saugumo politikos grupės vadovu Christianu Aulbachu aptartas Lietuvos ir Vokietijos bendradarbiavimas ekonomikos ir saugumo bei gynybos srityse, tolesnė parama Ukrainai, saugumo situacija regione. Taip pat aptarta Lietuvos pasirengimas ir vykdomi darbai, siekiant priimti kovai pasirengusią Vokietijos brigadą, pilna apimtimi dislokuojamą Lietuvoje ir NATO viršūnių susitikimas Vilniuje 2023 metais.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonominiai santykiai »
Meilūnas Lindner 1.jpg

Gruodžio 5 d. Užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas Berlyne susitiko su Vokietijos Užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretoriumi Tobias Lindneriu.

Susitikimo metu buvo aptarti dvišaliai santykiai ir jų plėtros galimybės, tolesnė parama Ukrainai, saugumo situacija regione, santykiai su Indijos ir Ramiojo vandenyno regionu.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha