Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Informacija apie konsulinę misiją Heseno federalinėje žemėje

Sukurta 2021.06.03 / Atnaujinta 2021.06.07 10:58

DĖMESIO! Registracija į konsulinę misiją baigta, daugiau registracijų į šią misiją priimti galimybių nėra. Sekite informaciją apie konsulines misijas ateityje.

----

Siekdama sudaryti lengvesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems vakarinėje Vokietijos dalyje, Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijoje 2021 m. birželio 28-29 d. organizuoja konsulinę misiją į Heseno federalinę žemę. Konsulinė misija vyks  Vokietijos lietuvių bendruomenės būstinėje - Rennhofo pilies (Schloss Rennhof)  patalpose, adresu Lorscherstr. 1, 68623 Lampertheim-Hüttenfeld.

Ambasados konsuliniai pareigūnai Lampertheime priims Lietuvos Respublikos piliečių ir lietuvių kilmės asmenų prašymus dėl pasų keitimo ir išdavimo, Lietuvos pilietybės, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijas, pranešimus dėl Vokietijos pilietybės gavimo, prašymus registruoti santuoką Ambasadoje, išankstinius prašymus išduoti Asmens grįžimo dokumentą (tik kelionei į Lietuvą), pranešimus apie prarastus asmens dokumentus, prašymus dėl vardų, pavardžių keitimo ir dėl konsulinių pažymų išdavimo.

Išankstinė registracija priėmimui vykdoma elektroniniu paštu: [email protected]

BŪTINA LABAI ATIDŽIAI SUSIPAŽINTI SU PRIĖMIMO SĄLYGOMIS (skelbiamos informacijos pabaigoje):

REGISTRACIJA. Elektroniniame laiške registruojantis priėmimui būtina nurodyti asmens duomenis – vardą ir pavardę, gim. datą, gyv. vietos adresą, tel. numerį ir atvykimo tikslą  ir aiškiai suformuluoti, kokios konkrečiai konsulinės paslaugos reikės konkrečiam asmeniui. Atvykimo laikas bus derinamas su kiekvienu asmeniu individualiai elektroniniu paštu.

 

SVARBU:

 1. Dėl nepaprastosios COVID-19 situacijos bus reikalaujama pateikti neigiamą testą (PGR arba PoC antigeno), atliktą ne vėliau nei 48 h iki atvykimo į priėmimą.
 2. Dalyvių skaičius ribotas.
 3. Konsulinė misija gali būti perkelta į kitą datą, jeigu vietos valdžia nustatytų apribojimus dėl COVID-19 pandemijos, kurie būtų nesuderinami su misijos vykdymu.

Priėmimo sąlygos:  Dėl su COVID-19 pandemija kylančių grėsmių, misijos metu maloniai prašome laikytis šių priėmimo taisyklių:

 • atvykti Jums paskirtu tiksliu laiku. Jei atvyksite anksčiau, Jums gali tekti palaukti lauke, kol išeis prieš Jus užsiregistravęs asmuo;
 • į patalpas įeiti po vieną – galės įeiti tik tas asmuo, kuriam bus teikiama konsulinė paslauga (jei paslauga teikiama nepilnamečiui, jį turės lydėti tik vienas iš tėvų ar globėjų);
 • prieš įeinant į patalpas būtina dezinfekuoti rankas;
 • patalpose dėvėti apsauginę veido kaukę;
 • turėti savo rašymo priemonę – prašome pasiimti juodą rašiklį;
 • neatvykti, jei jausite peršalimo simptomus. Jei mūsų darbuotojams kiltų abejonių dėl Jūsų sveikatos būklės - pamatuosime temperatūrą; nustačius pakilusią temperatūrą, Jūsų priimti negalėsime.

PRIĖMIMO SĄLYGOS. Atvykdami į priėmimą LR piliečiai privalo turėti:

 1. Konsulinio mokesčio pavedimo kvitų kopijas (pervesti mokestį reikia likus 7-10 dienų iki priėmimo pradžios) ,
 2. Dvi biometrines 3,5 X 4,5 cm dydžio nuotraukas, kitoje jų pusėje užrašant pavardę ir vardą (nuotraukos fonas turi būti šviesus, o veido apimtis - 70-80 procentų),
 3. Sau adresuotą vidutinio dydžio paminkštintą pašto voką dokumento siuntimui ir pašto ženklus už 4.05 EUR  sumą. DĖMESIO! pašto skaitmeniniai lipdukai su data ir QR kodu netinka. Jei prie prašymo pasui gauti pridedami ir kiti prašymai ( pvz. dėl asmens tapatybės kortelės, dėl gimimų ir santuokų apskaitos) būtina turėti 2-3 sau adresuotus pašto vokus su nurodytos vertės pašto ženklais. Ant voko turi būti užrašytas Jūsų adresas ir užklijuoti pašto ženklai.
 4. Iš anksto užsipildyti prašymų formas, dėl asmens grįžimo pažymėjimo, santuokos ir gimimo apskaitymo, pažymų ar civilinės būklės aktų išrašų gavimo, būtinus atitinkamo konsulinio veiksmo atlikimui.  

Informacija apie prašymų formas rasite čia:

https://de.mfa.lt/de/lt/konsuline-informacija/aktualiausia-informacija/asmens-grizimo-pazymejimas;

http://de.mfa.lt/de/lt/konsuline-informacija/aktualiausia-informacija/civiline-metrikacija/vaiko-gimimo-itraukimas-i-apskaita-lietuvoje-apskaitymas;

http://de.mfa.lt/de/lt/konsuline-informacija/aktualiausia-informacija/civiline-metrikacija/santuokos-itraukimas-i-apskaita-lietuvoje-apskaitymas;

https://de.mfa.lt/de/lt/konsuline-informacija/aktualiausia-informacija/gyvenamosios-vietos-deklaravimas

Pasui ir asmens tapatybės kortelei gauti NEREIKIA PILDYTI PRAŠYMŲ – jie bus pateikti asmenims atvykus į misiją : https://de.mfa.lt/de/lt/konsuline-informacija/aktualiausia-informacija/pasas

DĖMESIO :išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu mokestis didinamas 50 procentų, pvz. jei paso keitimo mokestis yra 100 eurų ( vaikams 50 eur), tai mokestis konsulinėje misijoje- 150 eur ( vaikams 75 eur). Būtinas išankstinis mokesčio pavedimas į ambasados sąskaitą ( grynieji pinigai nepriimami).

Ambasados sąskaitos duomenys: Botschaft der Republik Litauen,

 Deutsche Bank, IBAN    DE 63100700000121388300, BIC/SWIFT-Code DEUTDEBBXXX 

Konsulinio mokesčio tarifus rasite čia: https://de.mfa.lt/de/lt/konsuline-informacija/kita-konsuline-informacija/konsulinio-mokescio-tarifai

Naujienlaiškio prenumerata