Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Dėl konsulinės misijos Baden Viurtembergo žemėje

Sukurta 2021.09.29 / Atnaujinta 2021.10.06 14:41
  Dėl konsulinės misijos Baden Viurtembergo žemėje

  Siekdama sudaryti lengvesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems pietinėje Vokietijos dalyje, Lietuvos Respublikos ambasada Vokietijoje 2021 m. spalio 21-22 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Baden Viurtembergo žemę, netoli Štutgarto (Stuttgart).

  Konsulinė misija vyks LR Garbės konsulo Prof. Dr. Wolfgang von Stetten  būstinėje – pilies Schloß Stetten koncertų salėje (Musiksaal) patalpose, adresu Burgallee 1, 74653 Künzelsau. Ambasados konsuliniai pareigūnai priims Lietuvos Respublikos piliečių ir lietuvių kilmės asmenų prašymus dėl pasų keitimo ir išdavimo, Lietuvos pilietybės, užsienyje sudarytų gimimo ir santuokos įrašų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, piliečių, išvykusių iš Lietuvos ilgesniam nei 6 mėnesių laikotarpiui, gyvenamosios vietos deklaracijas, pranešimus dėl Vokietijos pilietybės gavimo, prašymus registruoti santuoką Ambasadoje, išankstinius prašymus išduoti Asmens grįžimo dokumentą (tik kelionei į Lietuvą), pranešimus apie prarastus asmens dokumentus, prašymus dėl vardų, pavardžių keitimo ir dėl konsulinių pažymų išdavimo.

  Būtina išankstinė registracija priėmimui, ji vykdoma elektroniniu paštu: [email protected]. Plačiau apie priėmimo sąlygas ir registraciją skaitykite Dėl konsulinės misijos Baden Viurtembergo žemėje | Naujienos | Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija (mfa.lt)

  REGISTRACIJA. Elektroniniame laiške registruojantis priėmimui būtina nurodyti asmens duomenis ir kontaktus – vardą ir pavardę, gim. datą, gyv. vietos adresą, tel. numerį, taip pat  atvykimo tikslą, t.y. aiškiai suformuluoti, kokios konkrečiai konsulinės paslaugos reikės konkrečiam asmeniui. Atvykstant nepilnamečiui būtina nurodyti, kuris iš tėvų/globėjų vaiką lydės. Atvykimo laikas bus derinamas su kiekvienu asmeniu individualiai elektroniniu paštu.

   

  SVARBU:

  1. Dėl nepaprastosios COVID-19 situacijos bus reikalaujama pateikti skiepų pasą arba neigiamą testą (PGR arba PoC antigeno), atliktą ne vėliau nei 48 h iki atvykimo į priėmimą.
  2. Dalyvių skaičius ribotas.
  3. Konsulinė misija gali būti perkelta į kitą datą, jeigu vietos valdžia nustatytų apribojimus dėl COVID-19 pandemijos, kurie būtų nesuderinami su misijos vykdymui.

   Dėl su COVID-19 pandemija kylančių grėsmių, misijos metu maloniai prašome laikytis šių priėmimo taisyklių:

  • patalpose dėvėti apsauginę veido kaukę;
  • turėti savo rašymo priemonę – prašome pasiimti juodą rašiklį;
  • neatvykti, jei jausite peršalimo simptomus. Jei mūsų darbuotojams kiltų abejonių dėl Jūsų sveikatos būklės - pamatuosime temperatūrą; nustačius pakilusią temperatūrą, Jūsų priimti negalėsime.

  PRIĖMIMO SĄLYGOS. Atvykdami į priėmimą LR piliečiai privalo turėti:

  1. Konsulinio mokesčio pavedimo kvitų kopijas (pervesti mokestį reikia likus 7-10 dienų iki priėmimo pradžios) ,
  2. Dvi biometrinių išmatavimų 3,5 X 4,5 dydžio nuotraukas (nuotraukoje veido apimtis turi būti 70-80 procentų),
  3. Sau adresuotą vidutinio dydžio pašto voką dokumento siuntimui ir pašto ženklus už 4.05 EUR  sumą. DĖMESIO! pašto skaitmeniniai lipdukai su data ir QR kodu netinka. Jei prie prašymo pasui gauti pridedami ir kiti prašymai ( pvz. dėl asmens tapatybės kortelės, dėl gimimų ir santuokų apskaitos) būtina turėti 2-3 sau adresuotus pašto vokus su nurodytos vertės pašto ženklais. Ant voko turi būti užrašytas Jūsų adresas ir užklijuoti pašto ženklai.
  4. Iš anksto užsipildyti prašymų formas, dėl santuokos ir gimimo apskaitymo, pažymų ar gimimo ir santuokos įrašų aktų gavimo, būtinas atitinkamo konsulinio veiksmo atlikimui. Informacija apie prašymų formas rasite čia:

  https://de.mfa.lt/de/lt/konsuline-informacija/aktualiausia-informacija/asmens-grizimo-pazymejimas 

  http://de.mfa.lt/de/lt/konsuline-informacija/aktualiausia-informacija/civiline-metrikacija/vaiko-gimimo-itraukimas-i-apskaita-lietuvoje-apskaitymas

  http://de.mfa.lt/de/lt/konsuline-informacija/aktualiausia-informacija/civiline-metrikacija/santuokos-itraukimas-i-apskaita-lietuvoje-apskaitymas

  Dėmesios: NEREIKIA PILDYTI PRAŠYMŲ FORMULIARŲ pasui ir asmens tapatybės kortelei gauti – jie bus pateikti asmenims atvykus į misiją: https://de.mfa.lt/de/lt/konsuline-informacija/aktualiausia-informacija/pasas

  DĖMESIO :išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu mokestis didinamas 50 procentų, pvz. jei paso keitimo mokestis yra 100 eurų (vaikams 50 eur), tai mokestis konsulinėje misijoje - 150 eur (vaikams 75 eur). Būtinas išankstinis mokesčio pavedimas į ambasados sąskaitą (grynieji pinigai nepriimami).

  Ambasados sąskaitos duomenys:

  Botschaft der Republik Litauen

   Deutsche Bank, IBAN    DE 63100700000121388300, BIC/SWIFT-Code DEUTDEBBXXX  

  Konsulinio mokesčio tarifus rasite čia: https://de.mfa.lt/de/lt/konsuline-informacija/kita-konsuline-informacija/konsulinio-mokescio-tarifai