Temos Žymėti visus

Skelbimai Spausdinti RSS

Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Peru

Sukurta 2019.12.03 / Atnaujinta 2020.01.17 10:33

Skelbiama keturių ilgalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Peru. Europos Komisija numato išsiųsti 50 ilgalaikių stebėtojų.

Ilgalaikių rinkimų stebėtojų misija

Atvykimas į šalį planuojamas: 2019 m. gruodžio 26 d. iki 2020 m. vasario 6 d.

Ilgalaikiams stebėtojams keliami reikalavimai nurodyti priede. Asmenys, pageidaujantys dalyvauti rinkimų stebėjimo misijoje, privalo būti Delegavimo rezerve ir užsiregistravę EK rinkimų stebėjimo duomenų bazėje.

Asmenys, atitinkantys keliamus reikalavimus ir galintys nurodytomis dienomis dalyvauti ES rinkimų stebėjimo misijoje Peru, privalo iki 2019 m. gruodžio 12 d. 12:00 val. (Lietuvos laiku)  elektroniniu paštu [email protected] (tema: ES rinkimų stebėjimo misija Peru) atsiųsti Užsienio reikalų ministerijai adresuotą prašymą dalyvauti atrankoje, nepriekaištingos reputacijos formą, gyvenimo aprašymą (Europass CV) ir motyvacijos laišką lietuvių kalba (ne daugiau kaip 1 lapą), pasirašytą pretendento ir laisvos formos pareiškimą, kad pretendentas teisės eiti pareigas, tokias pačias kaip priimančioje institucijoje, į kurias jis pretenduoja, nėra atėmęs teismas; nėra teismo pripažintas neveiksniu, darbo arba teisinių santykių srityje.

Galutinę atranką į rinkimų stebėjimo misiją vykdys EK. Daugiau informacijos apie ES rinkimų stebėjimo misijas galima rasti čia.

Lietuvos Respublikos asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatymas.

Atrankos iš delegavimo rezervo komisijos posėdis planuojamas 2019 m. gruodžio 13 d.

Susiję skelbimai Visi skelbimai »