Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Ministras L. Linkevičius pasveikino Slovėniją Valstybės dienos proga

Sukurta 2019.06.25 / Atnaujinta 2019.06.25 18:51

Birželio 25 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Slovėnijos Respublikos užsienio reikalų ministrą Miro Cerar Valstybės dienos proga.

Ministras padėkojo Slovėnijai už paramą Lietuvos pozicijai dėl statomos Astravo AE Baltarusijoje, taip pat kitais Lietuvai svarbiais užsienio politikos klausimais.

L. Linkevičius išreiškė viltį dėl šalių tolesnio sėkmingo bendradarbiavimo ES ir NATO bei pasveikino Slovėniją šiemet puikiai suorganizavus ketvirtąjį Trijų jūrų iniciatyvos viršūnių susitikimą Liublianoje, kuriame buvo aptarti Europai būtini regioniniai energetikos, transporto ir skaitmeniniai projektai.

Sveikinimo laiške L. Linkevičius pažymėjo, kad Lietuvos ir Slovėnijos santykiai yra draugiški, aktyvūs ir artimi bei išreiškė įsitikinimą, kad šalių bendradarbiavimas tiek dvišaliais klausimais, tiek partnerystė tarptautinėje arenoje ateityje tik intensyvės.

Slovėnija mini Valstybės dieną nuo 1991 metų birželio 25 dienos, kai buvo paskelbta šalies nepriklausomybė nuo Jugoslavijos.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
DSC_0406.JPG

Balandžio 17 dieną Slovėnijos sostinėje Liublianoje įvyko Lietuvos užsienio reikalų  viceministro Nerio Germano politinės konsultacijos su Slovėnijos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretoriumi Dobranu Božičiumi.

Dvišaliai santykiai »
D1nPD5KWkAAmADq.jpg

Kovo 14 dieną Liublianoje Lietuvos ambasadorius Austrijos Respublikoje Donatas Kušlys įteikė skiriamuosius raštus Slovėnijos prezidentui Borutui Pahorui.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata