Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Ministras L. Linkevičius atsisveikino su Turkijos ambasadore

Sukurta 2018.11.27 / Atnaujinta 2018.11.27 16:04
  Ministras L. Linkevičius atsisveikino su Turkijos ambasadore

  Lapkričio 27 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančia Turkijos ambasadore Aydan Yamancan. Susitikimo metu ministras padėkojo ambasadorei už jos darbą skatinant dvišalius santykius ir gražias iniciatyvas pristatant Turkijos kultūrą Lietuvos visuomenei.

  Ambasadorė pasidžiaugė šiemet įvykusiais dvišaliais užsienio reikalų ministrų susitikimais per vizitus Turkijoje ir Lietuvoje, taip pat augančiomis ekonominio bendradarbiavimo ir investicijų apimtimis. A. Yamancan pažymėjo ir tiesioginių kontaktų tarp Turkijos ir Lietuvos žmonių svarbą – Turkija ilgus metus išlieka viena iš populiariausių lietuvių pasirenkamų kelionių krypčių, pastaraisiais metais suaktyvėjo ir akademiniai mainai.

  Ambasadorė Aydan Yamancan yra aštuntoji Turkijos ambasadorė Lietuvai po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. 1930 metų rugsėjo 17 dieną buvo pasirašyta Lietuvos ir Turkijos Draugingumo sutartis, o 1991 metų rugsėjo 3 dieną šalys atkūrė diplomatinius santykius.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Spalio 14 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Europos  Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos (URT) posėdyje Liuksemburge, kur diskutuota apie Turkijos veiksmus šiaurės rytų Sirijoje ir Turkijos vykdomus naftos ir dujų gavybos veiksmus išskirtinėje Kipro ekonominėje zonoje.

  Daugiašaliai santykiai »
  1_2.jpg

  Spalio 10-12 dienomis Ankaroje, Turkijoje, vyksta Lietuvos ambasadorių regioninis susitikimas, kuriame aptariama geopolitinė situacija Juodosios jūros regione, užsienio politikos įvykiai, vertinami Lietuvos interesai ir bendradarbiavimo galimybės šiame regione.

  Ministerijos naujienos »

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sausio 17 dieną susitiko su kadenciją pradedančiu Turkijos ambasadoriumi Gökhanu Turanu.

  Dvišaliai santykiai »
  Maldos pusryčiai (1 of 1).jpg

  Sausio 9 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Turkijos ambasadoriumi Lietuvai Gökhanu Turanu.

  Dvišaliai santykiai »

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išreiškė nuoširdžią užuojautą žuvusiųjų ir nukentėjusiųjų šeimoms ir artimiesiems ir palinkėjo nukentėjusiems greičiau pasveikti po tragiškos greitojo traukinio avarijos Turkijoje.

  Naujienos »

  Užsienio reikalų ministerija neturi duomenų, kad per šiandien, gruodžio 13 dienos, ryte Ankaroje Marsandiz stotyje  įvykusią greitojo traukinio avariją būtų nukentėję Lietuvos piliečiai. Pranešama, kad per avariją žuvo 7, sužeisti 46 žmonės.

  Konsulinės naujienos » Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata