Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras dalyvaus Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos aukšto lygio savaitės renginiuose Niujorke

Sukurta 2018.09.23 / Atnaujinta 2018.09.24 20:48

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujamos delegacijos sudėtyje rugsėjo 24–28 dienomis dalyvaus Jungtinių Tautų Generalinės Asamblėjos 73-iosios sesijos bendruosiuose debatuose ir kituose aukšto lygio savaitės renginiuose. Pagrindinė šių metų bendrųjų debatų tema yra skirta didesniam Jungtinių Tautų atvirumui paprastiems žmonėms ir lyderystės vaidmeniui užtikrinant taiką ir saugumą. JT valstybių ir vyriausybių vadovai aukšto lygio savaitės metu aptars ir ieškos sprendimų taikos palaikymo ir konfliktų prevencijos, konflikto Sirijoje, migracijos, moterų įgalinimo bei didesnio jaunimo įtraukimo į taikos procesus klausimais.  

Užsienio reikalų ministras dalyvaus Jungtinių Tautų Generalinio Sekretoriaus renginyje, kuriame valstybės prisiims didesnius įsipareigojimus taikos palaikymo srityje ir sieks užtikrinti didesnį JT taikos palaikymo operacijų vaidmenį sprendžiant konfliktus.

L. Linkevičius pristatys Lietuvos poziciją ES užsienio reikalų ministrų susitikime, dalyvaus renginyje dėl vienodo vyrų ir moterų apmokėjimo už vienodą darbą, tarpininkavimo draugų grupės kasmetiniame susitikime ir renginyje, skirtame aptarti konfliktą Sirijoje.

Ministro L. Linkevičiaus dvišalių susitikimų su Europos, Azijos ir Afrikos valstybių užsienio reikalų ministrais metu numatoma aptarti aktualius tarptautinės ir regioninės darbotvarkės klausimus, galimybes stiprinti dvišalį bendradarbiavimą, esamą ir būsimą diplomatinį atstovavimą.

Lietuvos diplomatijos vadovas taip pat susitiks su JAV žydų organizacijų ir Niujorko lietuvių bendruomenės atstovais.

Susijusios naujienos Visos naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata