Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius pasveikino Armėnijos kolegą su pakartotiniu paskyrimu

Sukurta 2019.01.23 / Atnaujinta 2019.01.23 16:01

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Armėnijos užsienio reikalų ministrą Zohrabą Mnatsakanyaną su pakartotiniu paskyrimu į šias pareigas.

Ministro sveikinimo laiške akcentuojamas Lietuvos suinteresuotumas glaudesniais Europos Sąjungos ir Armėnijos ryšiais, reiškiamas pasirengimas plėtoti Lietuvos ir Armėnijos bendradarbiavimą įvairiose srityse, taip pat ir įgyvendinant ES-Armėnijos visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės susitarimą.

Z. Mnatsakanyanas užsienio reikalų ministru pirmą kartą paskirtas praėjusių metų gegužę ir tęs darbą šiose pareigose po 2018 metų gruodžio 9 dieną surengtų išankstinių Nacionalinės Asamblėjos rinkimų suformavus naująją Armėnijos Vyriausybę.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
IMG_20191116_222739.jpg

Antrus metus Armėnijoje organizuojamame Europos kino festivalyje šiemet Lietuva pristatė du lietuvių režisierių filmus – Karolio Kaupinio „Nova Lituania” ir Mariaus Markevičiaus „Tarp pilkų debesų”.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
1572958658_3025514.jpg

Lapkričio 5 dieną Nacionaliniame Armėnijos architektūros ir statybos universitete buvo įteikta trečioji Jurgio Baltrušaičio jaunesniojo vardo premija.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg

Spalio 30 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė su Armėnijos ministru Pirmininku Nikolu Pashinyanu aptarė Lietuvos ir Armėnijos santykių politinę ir ekonominę darbotvarkę, bendradarbiavimą Rytų partnerystės rėmuose, pasikeitė nuomonėmis dėl Kalnų Karabacho konflikto sprendimo.

Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
Dalyviai 2.jpg

Spalio 22 dieną Lietuvos ambasada Armėnijoje dalyvavo projekto „Vieningas Sisiano regiono medaus prekės ženklas“ baigiamajame renginyje. Tikimasi, kad projekto metu sukurtas prekės ženklas padės regiono bitininkams pasiekti pirkėjus Armėnijoje.

Atstovybių naujienos » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
photo_Territorial Adm1.jpg

Spalio 18 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos Teritorinio administravimo ir infrastruktūros ministru Surenu Papikyanu. 

Dvišaliai santykiai »
photo.php_Defence5.jpg

Spalio 15 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos Gynybos ministru Davidu Tonoyanu. Susitikimo metu ambasadorė pažymėjo, kad Lietuva suinteresuota stiprinti santykius su Armėnija, remia demokratinių reformų įgyvendinimą, yra pasirengusi dalintis gerąja patirtimi įvairiose srityse.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata