Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ambasadorius D. Kušlys lankėsi Zalcburgo federalinėje žemėje

Sukurta 2019.07.19 / Atnaujinta 2019.07.23 16:14
  Ambasadorius D. Kušlys lankėsi Zalcburgo federalinėje žemėje

  Liepos 18–19 dienomis Lietuvos ambasadorius Austrijos Respublikoje Donatas Kušlys su mandagumo vizitu lankėsi Zalcburgo federalinėje žemėje.

  Susitikimuose su žemės ministru pirmininku Wilfriedu Haslaueriu, Zalcburgo miesto meru Haraldu Preuneriu bei žemės parlamento Europos komiteto pirmininku Josefu Schöchlu aptarta Austrijos bei Lietuvos politinė situacija, ilgametis Lietuvos ir Zalcburgo federalinės žemės bendradarbiavimas, Vilniaus ir Zalcburgo miestų partnerystė.

  Ateinančiais metais Lietuvos ir Zalcburgo žemės partnerystei sukanka penkiasdešimt metų, o Vilniaus ir Zalcburgo miestai 2020 metais minės dvidešimt metų bendradarbiavimo sukaktį.

  Mandagumo vizito metu buvo aptartas Lietuvos ir Zalcburgo federalinės žemės kultūrinis bendradarbiavimas, ieškota būdų aktyviau plėtoti Lietuvos ir Austrijos kultūros institucijų bendradarbiavimą, kultūrinius mainus.

  Kitais metais vienas pasaulio garsiausių Zalcburgo vasaros muzikos festivalis minės šimtmetį. Į šį renginį Zalcburgo žemės ir miesto vadovai planuoja pakviesti ir aukšto rango svečių iš Lietuvos.

  Ambasadoriaus D. Kušlio vizitą padėjo surengti ilgametis Lietuvos garbės konsulas Zalcburgo žemėje Erichas Wagneris.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Austrija.jpg

  Spalio 26 dieną ministras Linas Linkevičius Nacionalinės dienos proga pasveikino Austrijos Europos, integracijos ir užsienio reikalų ministrą Alexanderį Schallenbergą.

  Dvišaliai santykiai »
  Prisikeles Kristus2.jpg

  Liepos 24 dieną Lietuvos ambasadoje Austrijoje surengtos ypatingos istorinės, meninės ir kultūrinės reikšmės skulptūros „Prisikėlęs Kristus“ išlydėtuvės į Lietuvą.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Užsienio reikalų ministras L. Linkevičius sveikindamas pareigas pradėjusį eiti Austrijos kolegą Alexanderį Schallenbergą palinkėjo jam stiprybės ir sėkmės šiame su naujais iššūkiais susijusiame atsakingame darbe.

  Dvišaliai santykiai »