Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius laiške pareiškė užuojautą Ispanijos Karalystės užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministrui Alfonso Marijai Dastisui dėl Barselonoje ir Kambrilyje  rugpjūčio 17 ir 18 dienomis įvykdytų ir nekaltų žmonių gyvybių bei sužalojimų pareikalavusių brutalių išpuolių.

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Indijos Respublikos išorinių reikalų ministrę Sushmą Swaraj ir Korėjos Respublikos užsienio reikalų ministrę Kang Kyung-Wha su šių šalių nacionalinėmis šventėmis.

Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
IMG_1446.JPG

Lietuvos Respublikos ambasadorė Pietų Afrikos Respublikoje ir Angolos Respublikai Sigutė Jakštonytė rugpjūčio 11 dieną Vindhuke, Namibijos sostinėje, įteikė skiriamuosius raštus Namibijos Prezidentui Hage Geingob.

Dvišaliai santykiai »
IMG_4526b.jpg

Rugpjūčio 10 dieną Sankt Peterburgo Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje atidengta ir pašventinta lenta palaimintajam arkivyskupui Teofiliui Matulioniui atminti.

Atstovybių naujienos »
_MG_7264.JPG

Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius rugpjūčio 10 dieną susitiko su kadenciją baigiančiu Tadžikistano ambasadoriumi Lietuvai Kozidavlatu Koimdodovu, reziduojančiu Minske. Susitikime aptartas politinis ir ekonominis bendradarbiavimas, dvišalių santykių perspektyvos, bendradarbiavimas tarptautinėse organizacijose.

Dvišaliai santykiai »
ecuad.png

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 10 dieną pasveikino Ekvadoro užsienio reikalų ministrę María Fernanda Espinosa Garcés Nepriklausomybės dienos proga.

Dvišaliai santykiai »
_MG_7129.png

Rugpjūčio 9 dieną užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitiko su Ganos Respublikos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministerijos delegacija.

Dvišaliai santykiai »
_MG_7248.JPG

Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius rugpjūčio 9 dieną susitiko su Lietuvoje besilankančiu Italijos kariuomenės vadu Claudio Graziano. Viceministras padėkojo už Italijos indėlį stiprinant Baltijos šalių saugumą ir pabrėžė Lietuvos pasiryžimą toliau aktyviai prisidėti prie tarptautinių pastangų kovojant su terorizmu, nelegalia migracija ir atremiant kitas grėsmes Europos saugumui.

NATO ir tarptautinis saugumas »
_DSC1432.JPG

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Singapūro užsienio reikalų ministrą Vivianą Balakrishnaną su šios šalies nacionaline švente.

Dvišaliai santykiai »
ambasadorius duona.jpg

Rugpjūčio 4-7 dienomis Lietuvos Respublikos ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis lankėsi Ivano-Frankivsko srityje, kur susitiko su Ivano-Frankivsko meru Ruslanu Martsinkivu, srities administracijos vadovu Olehu Hončaruku, vietos bendruomenėmis, ambasados finansuojamų vystomojo bendradarbiavimo projektų vykdytojais ir dalyviais.

Atstovybių naujienos »

2008 metų rugpjūčio mėnesį pasaulį sukrėtė Rusijos agresija prieš Gruziją, nusinešusi šimtus gyvybių ir atplėšusi dalį Gruzijos teritorijos. Tūkstančiai žmonių tapo priverstinai perkeltais asmenimis šalies viduje ir iki šiol negali grįžti į savo namus.

Dvišaliai santykiai » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
_MG_7058.JPG

Rugpjūčio 7 d. Lietuvos Užsienio reikalų ministerijoje apsilankė grupė Ukrainos moksleivių, kurie dalyvauja Lietuvos šaulių sąjungos organizuotoje jaunųjų šaulių vasaros stovykloje Raseinių rajone. Moksleiviai yra iš nukentėjusių nuo karo šeimų, dalies jų tėvai yra žuvę arba sužeisti.

Dvišaliai santykiai » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

Lietuvos užsienio reikalų ministerija, remdamasi Kataro pateiktu oficialiu pranešimu, informuoja,  kad keičiasi vizų išdavimo tvarka Lietuvos piliečiams – nuo šiol iki mėnesio galiojanti Kataro viza išduodama atvykus į oro uostą.

Konsulinės naujienos »
Vaisvilaite skiriamieji.jpg

Rugpjūčio 4 dieną Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovė, ambasadorė prie Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacijos (UNESCO) Irena Vaišvilaitė, įteikė skiriamuosius raštus organizacijos Generalinei direktorei Irinai Bokovai.

Atstovybių naujienos »

Liepos 28 dieną Europos Sąjungos delegacija Gruzijoje informavo, kad Lietuva, kaip jaunesnioji partnerė, kartu su Jungtine Karalyste laimėjo ES Dvynių projektą „Techninės ir statybos priežiūros agentūros  gebėjimų stiprinimas plėtojant rinkos priežiūros sistemą Gruzijoje". Tai jau antras šiais metais Gruzijoje laimėtas projektas.

Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata