Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Vilko vaikams skirta paroda atidaryta Brandenburgo Landtage

Sukurta 2018.06.27 / Atnaujinta 2018.06.27 11:15
  Vilko vaikams skirta paroda atidaryta Brandenburgo Landtage

  Birželio 26 d. Brandenburgo Landtage pristatyta Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus parengta paroda „Vilko vaikai: duonos keliu iš Rytų Prūsijos į Lietuvą 1945–1948“.

  Parodos atidaryme pasisakė Lietuvos ambasadorius Vokietijoje Darius Semaška, Brandenburgo Landtago viceprezidentas Dieter Dombrowski, Landtago CDU frakcijos pirmininko pavaduotojas Henryk Wichmann, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro generalinė direktorė Teresė Birutė Burauskaitė ir Lietuvoje veikiančios vokiečių bendrijos „Edelweiss-Wolfskinder“ įkūrėjas Olafas Pasenau.

  Prieš parodos atidarymą Brandenburgo Landtago CDU frakcijos kvietimu Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro direktorei Teresei Birutei Burauskaitei, Memorialinio departamento direktorei Gintarei Jakubonienei ir Memorialinio departamento direktoriaus pavaduotojui Eugenijui Peikšteniui už indėlį puoselėjant „vilko vaikų“ atminį buvo įteikti garbingi Vokietijos tremtinių sąjungos apdovanojimai.

  Vilko vaikams skirtą parodą Brandenburgo Landtage galima bus pamatyti iki š. m. rugsėjo 27 d.

  Naujienlaiškio prenumerata