Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Turizmo mugėje Lietuvą pristatys ir,,Virtuvės mitų griovėjai“

Sukurta 2018.03.05 / Atnaujinta 2018.03.05 18:42
  Turizmo mugėje Lietuvą pristatys ir,,Virtuvės mitų griovėjai“

  Artėjant Tarptautinei turizmo parodai (ITB) Berlyne pateikiame trumpą informaciją apie renginius Lietuvos stende. Šiais metais, švenčiant atkurtos Lietuvos šimtmetį, Lietuvos stende planuojami du renginiai – vienas skirtas Vokietijos turizmo profesionalams ir žurnalistams, kitas – parodos lankytojams. Visos parodos metu, siekiant kuo labiau įtraukti, sudominti Lietuvos turizmo stendo lankytojus, bus kviečiama susikurti savo melodiją iš Lietuvos garsų ,,Muzikinės dėžės“ pagalba,  po Lietuvą keliauti virtualiai, rašyti sveikinimus Lietuvos turizmo departamento  "Facebook" paskyroje ir laimėti kelionę į Lietuvą.

  Šiais metais parodoje lankysis Lietuvos Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. Lietuvos stende Ministras planuoja apsilankyti kovo 7 d. Laikas skirtas susipažinimui su Lietuvos, Latvijos bei Estijos stendų dalyviais – tarp 14:30-15:30 , o  15.30-16.15 Lietuvos stende vyks susitikimas su  Vokietijos federalinės ekonomikos ir energetikos ministerijos valstybės sekretore Iris Geicke, LR Ambasadoriumi Dariumi Jonu Semaška.

  Taip pat kovo 7 d. 16.30-18.00 val. organizuojamas Lietuvos  (18 salė, 131 stende) ir kitų Baltijos šalių bendras renginys Vokietijos turizmo specialistams ir žurnalistams. Renginio metu lankytojai bus kviečiami susipažinti su mūsų šalimi per pojūčius ir skonį.

  Lietuvos pristatymą kovo 7 d. renginiui kuria ir parodoje pristatys ,,Virtuvės mitų griovėjų“ komanda su kulinariniu performansu, kurio ašis – medus ir bitės, kaip Lietuvos skonio, bičiulystės ir tikrumo simbolis. Pasak idėjos autorių: ,,Bitininkystės tradicija žymi pagonišką lietuvių palikimą ir tradiciją, taip pat simbolizuoja geranoriškumą – norą dalytis. Kadangi bičiulystės paprotys numatė geranorišką pasidalijimą medumi. Todėl mes visus nukelsime į vasarą, į pievą, kur galima medituoti klausant bičių zvimbesio, ir pristatysime tradicinį lietuvišką medaus/agurkų/sūrio derinį, pritaikant modernias technologijas.“ Visą renginys moderuos žurnalistas, leidinio ,,Biz Travel“ redaktorius Hamburge Oliver Graue. Pristatę Lietuvą, 17.00 val. keliausime į Estijos stendą, o 17.30 – į Latvijos stendą.

  Kovo 11 d. 12:00-13.00 val. organizuojamas renginys parodos lankytojams, bendradarbiaujant su Lietuvos ambasada Vokietijoje. Renginio metu bus pakelta Lietuvos vėliava, skambės džiazas, trimitininko improvizacijos lietuviškomis temomis. Sveikinimo žodį tars  ambasadorius Vokietijoje Darius Semaška. Lankytojai bus kviečiami pasivaišinti šakočiais, rašyti sveikinimus Lietuvai "Facebook paskyroje", pakeliauti virtualiai, susikurti savo melodiją iš Lietuvos garsų.

  Svečiams bus dovanojamos  Lietuvos vėliavėles ir suvenyrai už parašytus sveikinimus Lietuvai. Ambasada Vokietijoje ragina visus įsitraukti ir kviesti Lietuvos stendo lankytojus daugiau sužinoti apie Lietuvą, vaišintis, teikti vėliavėles bei suvenyrus už parašytus sveikinimus Lietuvai.

  Naujienlaiškio prenumerata