Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA VOKIETIJOS FEDERACINĖJE RESPUBLIKOJE

Adresas: Charitestr. 9, 10117 Berlin, GERMANY

plačiau »

Tel. +49 30 890 681 0
Faksas +49 30 890 681 15
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Semaska Ostpreussen.jpg

Lietuvos ambasadorius Vokietijoje Darius Semaška rugsėjo 23 d. Šverine pasveikino 22 antrojo Rytų Prūsijos vokiečių susitikimo dalyvius. Ambasadorius pažymėjo 2018 m. švenčiamą Lietuvos valstybės atkūrimo 100 m. jubiliejų ir pristatė 2017 m. pasirodžiusį naują K.Donelaičio „Metų“ vertimą į vokiečių kalbą.

Lietuviai Vokietijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Primename, jog pagal Lietuvos Respublikos karo prievolės įstatymą, piliečiai vyrai, sulaukę 18 metų, per 3 mėnesius negavę pranešimo apie įrašymą į karinę įskaitą, turi kreiptis į savo regioninį Karo prievolės komplektavimo skyrių ar poskyrį ir įsirašyti į karinę įskaitą. Išvykę gyventi į kitą valstybę ilgesniam negu 6 mėnesių laikotarpiui, karo prievolininkai, nuo 18 iki 60 metų vyrai, privalo nedelsiant informuoti savo regioninį Karo prievolės komplektavimo skyrių ar poskyrį apie savo faktinę gyvenamąją, darbo ar studijų vietą.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vokietijoje »
žiedas.jpg
Vestuvės Įkelta2017.03.17

2017 m. kovo 27 d. 11 val. Lietuvos Respublikos ambasadoje Berlyne tuoksis Giedrė Stogevičiūtė, gim. 1986-11-24, ir Tomas Eglinskis, gim. 1989-07-18.

Lietuviai Vokietijoje »

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija siūlo valstybines stipendijas lituanistinėms studijoms. Studijos yra skirtos užsienio lietuviams mokytojams, kurie dirba su ikimokyklinio ir (ar) mokyklinio amžiaus vaikais lituanistinio švietimo įstaigose (lituanistinėse mokyklose) užsienyje.

Lietuviai Vokietijoje » Istorinė, kultūros diplomatija »

Skelbiama atranka į pakaitinio raštvedžio pareigybę Lietuvos Respublikos ambasadoje Vokietijos Federacinėje Respublikoje, Berlyne. Atrinktam kandidatui bus mokamas nustatyto dydžio mėnesinis darbo užmokestis, siūloma sudaryti terminuotą darbo sutartį.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vokietijoje »
ziedai.jpg

2017 m. sausio 12 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Berlyne tuoksis Natalija Ramančik ir Sergejus Grebcovas.

Lietuviai Vokietijoje »
Trys lokiai programele 1 _2.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada ir Berlyno lietuvių bendruomenė kviečia vaikučius ir jų artimuosius į Kalėdinį spektaklį gruodžio 10 d., 14 val. Šiais metais Berlyną aplankys Panevėžio lėlių vežimo teatras su spektakliu „Trys lokiai“.

Lietuviai Vokietijoje »

Lietuvos ambasada Berlyne, siekdama sudaryti lengvesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, gyvenantiems pietinėje Vokietijos dalyje, š.m. gruodžio 2-3 dienomis organizuoja konsulinę misiją į Miuncheną. Misija vyks Miuncheno miesto "Das Haus des Deutschen Ostens" centre, adresu: Am Lilienberg 5, 81669 München.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vokietijoje »
Pasas.php.jpg

Pasibaigė registracija į konsulinę misiją lapkričio 18-19 dienomis  į Vasario 16-osios gimnaziją Hiutenfelde. Iš anksto neužsiregistravę asmenys dėl ribotos misijos trukmės nebus priimami.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Vokietijoje »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata