Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Atkreipiame dėmesį į galimybę keltis automobiliu į Baltijos šalis keltais:

Kylio Vokietijoje DFDS keltu į Klaipėdą. Tvarkaraščiai ir bilietai: https://www.dfds.com/lt-lt/keleiviniai-keltai/klientu-informacija/tvarkarasciai

*
Bendrovės TT-LINE keltu iš Liubeko (Travemiundės) arba Rostoko į Klaipėdą (per Trelleborg).
Bilietai, tvarkaraščiai: https://www.ttline.com/lt/keleiviai/
Perkant keleivio (be automobilio) bilietą iš Travemiundės arba iš Rostoko į Klaipėdą TT-Line keltu, bilietą reikia pirkti atskirai į Trelleborgą ir iš Trelleborgo į Klaipėdą. Kadangi Trelleborg uoste tokie keleiviai būtų pervežami spec.autobusu į kitą keltą, kompanija prašo apie pervežimo poreikį pranešti el. paštu [email protected]

*
Tallink keltu iš Sassnitz į Paldiski Estijoje (tik su automobiliais ir cargo).
Tel. +372 6408 929, +372 612 8686
El. p. [email protected]

*
SVARBU! Grįžus į Lietuvą privalomas 14 dienų karantinas.

LENKIJOS sienos automobiliams uždarytos.
Lietuvos piliečiai, vykstantys į Lietuvą privačiu transportu, gali kirsti Latvijos sausumos sienas iš Estijos, Rusijos ir Baltarusijos, ir įvažiuoti į šalį, jei keliauja tranzitu į Lietuvą. 
Apie sienų kirtimą iš Latvijos: https://bit.ly/2WD7HBg (pasirinkus kategoriją pavadinimu Latvija)

Konsulinės naujienos »

2020 m. kovo 16 d. 8:00 val. Vokietija laikinai įvedė pasienio kontrolę su Austrija, Liuksemburgu, Danija, Prancūzija ir Šveicarija.

Konsulinės naujienos »
Izoliacija.png
Visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje nuo 2020 m. kovo 16 d. paskelbtas karantinas, pratęstas iki balandžio 13 d.
 
Grįžus į Lietuvą privaloma 14 dienų izoliacija.

Koronaviruso karštoji linija Lietuvoje 1808, skambinant iš užsienio +370 (37) 367 963, www.koronastop.lt

Lenkijos sienos automobiliams uždarytos.
Apie artimiausias kelionių galimybes ir rekomendacijas prašome skaityti šiame ambasados tinklapyje, Facebook paskyroje ir LR URM tinklapyje https://keliauk.urm.lt

Konsulinės naujienos »

Situacijai su COVID-19 nuolat kintant, dalijamės susistemintais atsakymais į piliečių dažniausiai užduodamus klausimus (D.U.K.) dėl kelionių ir karantino Lietuvoje: https://urm.lt/default/lt/urm-informacija-keliaujantiems/covid19-duk-keliaujantiems

SVARBU! Grįžus į Lietuvą privaloma 14 dienų izoliacija.

 

Konsulinės naujienos »

Nuo 2020 m. kovo 23 d. Vokietijos federalinė Vyriausybė šalies mastu įvedė naujas priemones kovoje su COVID-19 plitimu:

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Konsulinės naujienos »

Ligonių kasos Europoje esančius gyventojus, kurie yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu Lietuvoje, ragina nedelsiant pasirūpinti reikiamais dokumentais medicininei pagalbai gauti. Dalis šiuo metu esančiųjų svetur iš Lietuvos išvyko nepasirūpinę Europos sveikatos draudimo kortele (ESDK). Specialistai ragina nedelsiant susisiekti ligonių kasų bendruoju el. p. [email protected] tam, kad gyventojams operatyviai galima būtų išsiųsti ESDK pakeičiančius sertifikatus.

Daugiau informacijos https://bit.ly/2WxP3L1

Konsulinės naujienos »

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimu dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo prevencijos priemonių, nuo 2020 m. kovo 16 d. Lietuvos Respublikos ambasados Berlyne konsuliniame skyriuje laikinai teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba. Konsulinis priėmimas dėl dokumentų išdavimo ir kitų konsulinių paslaugų bus atnaujintas po atskiro pranešimo. Sekite informaciją.

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 12 d. pasitarimo protokolas Nr. 12 https://bit.ly/2QdDowP

Konsulinės naujienos »

Lietuvos Respublikos ambasada Austrijos Respublikoje 2019 m. rugsėjo 7 d. organizuoja konsulinę misiją į Insbruką, į kurią registruotis gali Vokietijos Bavarijos bei Badeno-Viurtembergo federalinėse žemėse gyvenantys Lietuvos Respublikos piliečiai. Konsulinės misijos metu konsulinis pareigūnas priims Lietuvos Respublikos piliečius ir lietuvių kilmės asmenis Insbruko miesto rotušėje (Maria-Theresien Strasse 18, 6020 Innsbruck). 

Konsulinės naujienos »

Lietuvos Respublikos ambasada Berlyne, siekdama sudaryti lengvesnes sąlygas gauti konsulines paslaugas Lietuvos piliečiams, 2019 m. birželio 7-8 d. organizuoja konsulinę misiją į Vasario 16-osios gimnaziją Hiutenfelde.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata