Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Berlyne vyko renginys „Atrask Lietuvos pajūrį“

Sukurta 2019.10.11 / Atnaujinta 2019.11.07 18:00
   Berlyne vyko renginys „Atrask Lietuvos pajūrį“
   Berlyne vyko renginys „Atrask Lietuvos pajūrį“
   Berlyne vyko renginys „Atrask Lietuvos pajūrį“

   2019 m. spalio 10 d. Berlyne lankėsi Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuota verslo misija. Septynių Pajūrio regiono turizmo įmonių atstovai lankėsi įvairiose turizmo institucijose ir įmonėse, sėmėsi gerosios praktikos, keitėsi patirtimi. Vakare Lietuvos ambasadoje vyko renginys „Atrask Lietuvos pajūrį“, kurio metu Lietuvos įmonės pristatė savo paslaugas. Renginyje apsilankė atstovai iš daugiau nei trisdešimties Vokietijos turizmo agentūrų.

   Renginio „Atraskite Lietuvos pajūrį“ metu Lietuvos turizmo įmonių atstovai pristatė Lietuvos Baltijos jūros regioną bei Klaipėdos miestą. Aptartos buvo ir kelionių į Lietuvą galimybės bei pasiūlymai. Lietuvos turizmo įmonių atstovai taip pat turėjo galimybę susitikti ir aptarti galimą bendradarbiavimą su vokiečių turizmo agentūrų atstovais.

   Lietuva kasmet pritraukia vis daugiau turistų: jų skaičius 2018 m. išaugo 11,3 proc., lyginant su 2017 m. duomenimis. Praėjusiais metais Lietuvoje skaičiuojama 3,6 mln. turistų, apie pusė jų atkeliavo į Lietuvą iš užsienio. Daugiausiai Lietuvoje keliavo vokiečių turistų. Jie daugiausiai lankėsi Vilniuje, Kaune, Pajūrio regione.

   Naujienlaiškio prenumerata