Elektroninė registracija lankytojų priėmimui

Sukurta 2015.02.10 / Atnaujinta 2018.09.25 09:03

SVARBU:

Piliečiai priimami ambasados konsuliniame skyriuje pirmadieniais - penktadieniais nuo 10 iki 13 val.

DĖMESIO:

  • Registracija galima, jei kalendoriuje yra nors vienas žalios spalvos langelis. Jei visi to mėnesio dienų langeliai yra rausvos spalvos, tai reiškia, kad tą mėnesį laisvų vietų nėra. 
  • Registracija sekančiam mėnesiui paprastai atidaroma kai būna užimtos visos einamojo mėnesio dienos. Pvz.: registracija lapkričio mėnesiui bus atidaryta spalio mėn. 2 dieną."

Jeigu ketinate kreiptis į ambasadą dėl paso arba asmens tapatybės kortelės išdavimo arba keitimo, santuokos, ištuokos, vaiko gimimo apskaitymo arba kitais konsuliniais klausimais, dėl konkretaus priėmimo laiko būtina užsiregistruoti elektroninėje lankytojų priėmimo registracijos sistemoje bei patvirtinti savo apsilankymo laiką. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kiekvienai atskirai paslaugai reikia užsiregistruoti atskirai.

DĖMESIO:

Praradus asmens dokumentus užsiregistruoti priėmimui ambasadoje dėl asmens grįžimo pažymėjimo (AGP) išdavimo nereikia.

Konsulinis mokestis ambasadoje mokamas banko kortele (išskyrus American Express) arba iš anksto pavedimu į ambasados sąskaitą banke. Grynieji pinigai nėra priimami.

Jei pageidausite išduotus naujus pasą, asmens tapatybės kortelę ar kitus dokumentus gauti paštu, turite atsivežti sau adresuotą ir pašto markutėmis registruoto laiško sumai apmokėtą voką (vieną voką vienam dokumentui).

 

Naujienlaiškio prenumerata